Mapa
rozkład jazdy przez telefon - e-podróżnik.pl

Witamy Kielce!

Strona główna miasta

Rozkład jazdy

ROZKŁAD JAZDY BUSÓW z dworca przy ul. MIELCZARSKIEGO w Kielcach



kierunek

przez

godziny odjazdów

BRZEZINY

Bolechowice, Wola Murowana

7:35F 10:00F 11:45F 13:15F 14:45F 16:10F 17:35F

BUSKO ZDRÓJ

Pierzchnica

11:55F 14:45F 16:55F

BUSKO ZDRÓJ

Morawica, Chmielnik

5:40F 5:55L 7:15L 8:40L 12:35L 13:25F 15:35F 16:00F 16:45L 18:25L 20:10L

CHMIELNIK


Morawica, Skrzelczyce, Gumienice

13:20C 15:15L 17:30L 22:30F

DOBRZESZÓW


6:55A 7:20L 9:05A 9:50L 10:50A 11:45L 13:10A 15:10A 15:55L 17:00A 19:05L 21:20F

HUCISKO


7:20L 7:55F 8:40A 10:00A 11:20A 11:45+L 12:10F 12:55A 13:30F 14:15A 15:05F 16:00F 16:25L 17:45F 18:25L 19:45F 21:25F

KATOWICE

Jędrzejów, Zawiercie

8:45L

KAZIMIERZA WIELKA

Busko Zdrój

8:20L 19:25L 10:00L 10:55L 15:00L 17:20L

KAZIMIERZA WIELKA

Pińczów

9:00F 13:30L 14:35L 18:15L

KOŃSKIE

Mniów Sielpia

5:40A 5:55F 6:20+L 6:35A 7:20L 8:25A 8:30+L 8:40A 9:25A 9:30+L 10:20L 10:45L 11:40F 11:50A 12:50+L 13:35+L 13:40A 14:00+L 14:10A 14:30A 15:15L 16:00L 16:30L 16:50A 17:15L 18:00A 18:20L 18:45+L 19:15F 20:35L

KUŹNIAKI


6:20A 8:15L 10:30A 12:15A 14:20L 16:25A 18:25F

PIERZCHNICA


7:20F 12:35L 14:30L 16:20L 18:20L 19:05F

POŁANIEC

Busko Zdrój

11:40L 17:40L

RADOSZYCE


7:35L 9:30L 11:35L 12:55(6) 13:50L 15:05A 17:25L 19:25(6)

RAKÓW

Goleniów132321132

13.00F 13.30F 14.00F 14.30F 15.00F 15.30F  17.00F 18.30F 19.10F32132132132132

Sandomierz

Staszów, Koprzywnica

6:10L 8:20L 14:40L 15:30L

Stopnica

Staszów, Połaniec

8:30L 19:00L 14:15L 16:20L

Opatów

Staszów, Bogorię

17:30F

STACHURA


6:50F 8:35F 11:45F 13:45F 15:35F 19:50F

STAROCHĘCINY

Lipowica

5:40F 6:20A 7:30CL 7:40F 8:30F 9:10A 9:50F 10:45A 11:25F25 12:25A 13:20F 13:40CL 14:20F 15:00A 15:45F 16:50F 18:05S 18:50FH 19:20S 21:00F

Staszów

Chmielnik, Szydłów

7:05L 8:10L 8:40L 9:20F 10:05L 12:20L 12:55L 14:05L 15:10L 17:00L 19:20L

SANDOMIERZ

Staszów, Klimontów

6:10L 14:40L

Legenda

A - nie kursuje w niedziele i święta
F - kursuje w dni robocze
C - kursuje w soboty i niedziele
(6) - kursuje w soboty
+ - kursuje w niedziele
L - nie kursuje w Boże Narodzenie ( 2 dni), Wielkanoc ( 2 dni) i Nowy Rok
25 - kursuje tylko we wtorki i piątki



ROZKŁAD JAZDY BUSÓW z DWORCA przy ul. ŻELAZNEJ w Kielcach


kierunek

przez

Stanowisko

godziny odjazdów

Bodzentyn

Górno, Święta Katarzyna

1

7:15 (F) 8:45 (A) 9:40 (F) 10:20 (F) 11:50 (A) 17:10 (F)

Bolmin

Chęciny, Korzecko

3, 4, 5

6:35 (A) 7:05 (F) 8:10 (S) 8:20 (A) 9:10 (F) 11:10 (F) 12:20 (A) 12:55 (F) 13:50 (A) 15:02 (F) 16:05 (F) 16:50 (F) 18:15 (F) 19:00 (F)

Busko Zdrój

Morawica, Chmielnik

3, 4

13.00F 13.30F 14.00F 14.30F 15.00F 15.30F  17.00F 18.30F 19.10F32132132132132

Chmielnik

 Morawica, Piotrkowice

3, 4, 5

8:10 (A) 10:30 (A) 12:25 (A) 15:35 (A) 19:10 (A)

Chmielnik

Morawica, Zaborze, Maleszowa

3, 4

5:40 (F7) 7:35 (F6) 8:20 (S7) 10:45 (F6) 13:30 (D) 14:05 (S) 14:55 (D) 16:50 (F6) 18:50 (F)

Chyby

Ćmińsk, Mniów

7, 8

6:45 (A) 8:35 11:15 13:55 (A) 16:05 1815 (F) 19:50 (F)

Cieśle

Korzecko, Małogoszcz

3, 4, 5, 7

6:10 (F) 6:40 (A) 7:00 (7) 7:45 (A) 9:00 (A) 9:55 (A) 11:00 (A) 12:00 (L) 13:30 (A) 14:10 (A) 14:50 (A) 15:30 (A) 16:15 (A) 17:05 (D) 17:50 (A) 18:35 (A) 19:10 (A)

Chmielowice

Morawica, Kawczyn

4

5:15 (F6) 7:40 (F6) 10:10 (S) 12:30 (F6) 14:15 (F6) 15:40 (F6) 17:15 (F) 19:00 (F)

Chmielowice

Morawica, Nida I, Ostrów

2, 3, 4, 7

6:05 (A) 7:10 (F) 7:50 (F6) 9:00 (A) 9:55 (F6) 11:00 (F) 11:55 (D) 12:30 (F) 13:25 (F) 14:20 (F) 15:00 (A) 15:30 (F) 16:00 (F) 17:00 (F) 17:30 (6) 18:10 (F) 19:00 (7) 19:15 (F) 21:05 (F)

Częstochowa

Włoszczowa

17

7:45 (D) 14:10 (D)

Czyżów

Łagów

2

6:50 (A) 12:50 (A) 14:25 (A) 19:00 (A)

Ćmińsk Rządowy

Tumlin

6, 7, 13

6:15 (F) 6:50 (F) 7:35 (F) 9:20 (F6) 10:50 (F6) 11:40 (F) 12:20 (F6) 13:05 (F6) 13:40 (F6) 14:55 (F) 15:50 (F6) 16:45 (F6)

Daleszyce

Borków

11, 12, 13

5:35 (F) 6:10 (F) 6:35 (L) 7:00 (A) 7:05 (L) 7:20 (F) 7:45 (LV) 7:55 (L) 8:05 (F) 8:15 (L) 8:40 (A) 9:00 (F) 9:30 (F) 10:00 (F) 11:20 (F) 11:50 (L) 12:00 (F) 12:25 (L) 12:45 (L) 13:05 (A) 13:40 (F) 13:45 (F) 14:15 (L) 14:35 (A) 14:45 (L) 15:35 (L) 15:40 (F) 16:00 (L) 16:05 (A) 16:45 (L) 17:10 (L) 17:30 (F) 18:10 (L) 18:20 (F) 18:50 (F) 20:00 (F) 21:10 (F) 22:45 (F)

Dębno

Bieliny, Nowa Słupia, Jeziorko

1, 18

6:40 (L) 7:45 (F) 8:45 (L) 10:40 (F) 11:20 (L) 13:10 (F) 14:50 (L) 15:50 (F) 22:20 (F)

Długojów

Kostomłoty, Tumlin, Samsonów

6

6:25 (F) 10:15 (F) 13:45 (F) 16:10 (F)

Fanisławice

Piekoszów

5, 6, 7, 8

5:35 (F) 7:30 (D) 8:40 (A) 10:55 (D) 14:00 (A) 15:45 (A) 15:55 (A) 16:45 (D) 18:25 (A)

Gnieździska

Piekoszów

3, 5, 6, 7, 8, 9

6:05 (F) 6:55 (F) 7:25 (S) 7:50 (D) 8:10 (D) 9:20 (A) 9:50 (S) 10:20 (D) 11:40 (D) 12:20 (A) 12:35 (D) 13:15 (D) 13:30 (C) 13:35 (D) 14:15 (D) 14:55 (A) 14:55 (67) 15:05 (F) 16:50 (D) 17:20 (D) 17:40 (D) 18:40 (F) 19:40 (F) 20:55 (F) 22:25 (F)

Huta Podłysica

Bieliny, Huta Szklana

1, 2, 3

5:30 (F) 6:00 (A) 7:25 (A) 8:40 (F) 9:15 (F) 10:05 (A) 11:05 (F) 11:45 (A) 12:50 (F) 13:40 (F) 14:15 (F) 14:40 (A) 16:15 (F) 17:00 (F) 17:45 (F) 19:30 (F) 22:30 (F)

Jędrzejów

Brzegi

4, 5

5:25 (F) 6:00 (F) 6:15 (F) 6:45 (F) 6:55 (F) 7:15 (6) 8:05 (F) 8:05 (6) 8:15 (F) 8:35 (F) 9:00 (A) 9:40 (F) 9:50 (F) 10:10 (A) 10:35 (6) 10:55 (F) 11:10 (A) 11:30 (F) 12:00 (A) 12:20 (F) 13:05 (F) 13:45 (F) 14:05 (F) 14:20 (6) 14:25 (F) 14:45 (A) 15:00 (F) 15:15 (F) 15:50 (FV) 16:00 (A) 16:25 (F) 16:45 (A) 17:15 (F) 17:40 (A) 18:30 (A)

Julianów

Brynica

13, 14

6:15 (F) 7:45 (F) 9:40 (F) 11:05 (F) 13:00 (F) 15:10 (F) 16:20 (F) 18:00 (F) 19:40 (F)

Katowice

Nagłowice, Szczekociny, Zawiercie, Sosnowiec

17

6:10 (AP) 12:30 (LP) 14:40 (L57)

Katowice

Zawiercie

17

8:47 (LV) 10:01 (D)

Kłucko

Mniów

7

5:25 (A) 5:50 (F) 7:25 (D) 9:35 (A) 12:20 (D) 14:35 (D) 16:50 (D) 17:50 (A)

Końskie

Mniów, Sielpia

5, 6, 7

6:10 (AP) 6:55 (A) 7:10 (A) 7:30 (A) 7:45 (L) 8:10 (L) 8:50 (7) 9:00 (L) 9:10 (L) 9:35 (A) 9:45 (L) 10:00 (A) 10:35 (L) 11:10 (L) 11:25 (L) 11:50 (7) 12:10 (L) 12:30 (7) 12:35 (L) 12:50 (A) 13:10 (L) 13:25 (A) 13:40 (7) 13:50 (AP) 14:10 (7) 14:15 (F) 14:20 (7) 14:30 (L7) 14:40 (A) 14:50 (A) 15:40 (L) 16:10 (L) 16:40 (A) 17:05 (L) 17:30 (A) 17:30 (7L) 17:45 (L) 18:40 (L) 18:55 (A) 18:55 (7L) 19:05 (L) 19:15 (67) 19:30 (L) 19:55 (56) 20:15 (L)

Korczyn

Piekoszów, Łosień

8, 9, 10

5:40 (A) 5:45 (F) 6:00 (A) 6:10 (A) 6:20 (A) 6:35 (A) 7:05 (U) 7:20 (F) 7:30 (F) 7:45 (U) 8:15 (A) 8:25 (A) 8:50 (A) 9:00 (F) 9:30 (F) 10:00 (A) 10:15 (A) 10:45 (F) 11:15 (U) 11:45 (A) 12:00 (F) 12:00 (7) 12:30 (F) 12:50 (F) 13:05 (U) 13:30 (A) 13:45 (A) 14:00 (A) 14:25 (F) 14:40 (F) 14:45 (7) 14:50 (U) 15:05 (U) 15:20 (A) 15:50 (F) 16:10 (U) 16:30 (F) 16:50 (A) 17:05 (A) 17:25 (F) 17:45 (U) 18:05 (7) 18:15 (F) 18:35 (F) 19:20 (U) 19:25 (7) 20:10 (F) 20:30 (F)

Korczyn

Strawczyn

6, 7

7:25 (F) 14:10 (F) 19:05 (F)

Korytnica

Sobków

3, 4, 5

5:45 (F) 6:00 (L) 7:05 (L) 7:35 (AP) 8:00 (FV) 9:05 (L) 9:30 (FV) 10:00 (F) 11:50 (L) 12:30 (L) 13:15 (F) 14:00 (L) 14:50 (AG) 15:10 (L) 15:55 (A) 16:10 (L) 17:10 (FV) 17:20 (FG) 17:50 (L) 19:05 (LV)

Korytnica

Bilcza, Morawica, Lipa, Jawor

3, 4

7:40 (F) 9:20 (F) 10:50 (F) 13:20 (F) 15:30 (F) 17:40 (F) 20:00 (F)

Kraków

Jędrzejów, Miechów

17

5:37 (1456) 8:12 (L) 13:12 (14567) 16:12 (456) 17:17 (7)

Kraków

Jędrzejów, Wodzisław, Książ Wielki, Miechów

17

6:50 (DP) 8:40 (1567) 13:30 (DP) 15:10 (1567)

Kraków


17

7:10 (12346L) 12:21 (5L) 16:30 (7L) 7:20 (F6LP) 8:00 (U) 9:10 (PU) 10:10 (U1567) 11:10 (U) 11:50 (U1567) 12:10 (PU) 14:00 (U) 15:35 (U4567) 16:00 (PUn) 16:20 (F7LP) 17:45 (g) 18:30 (PUn4567) 19:10 (g) 19:23 (PUn) 20:10 (U4567)

Krasocin

Małogoszcz, Bukowa

3, 4, 5, 6

6:45 (A) 8:00 (A) 10:25 (A) 12:15 (F) 13:00 (F) 14:00 (F) 14:35 (F) 15:15 (F) 16:50 (F) 18:00 (A) 20:00 (A)

Kuźniaki

Piekoszów, Strawczyn

8

6:15 (A) 8:25 (A) 10:35 (A) 13:35 (A) 15:15 (F) 16:30 (A) 18:40 (F)

Lesica

Piekoszów

8

6:40 (A) 8:20 (A) 9:50 (F) 11:40 (A) 13:05 (A) 14:55 (A) 16:10 (A) 18:20 (A)

Lublin

Annopol, Kraśnik

17

9:20 (12456) 13:05 (U) 18:00 (12457) 18:27 (D) 22:55 (U4567)

Lublin

Radom, Puławy

17

7:40 (U1567) 8:10 (PUTf) 9:10 (PUTf1567) 10:00 (U) 11:10 (PUTf) 11:45 (U1567) 15:15 (z) 16:20 (PU) 17:10 (z) 18:15 (PU) 19:30 (z) 20:50 (U1567)

Łagów

Górno, Skorzeszyce

1, 2, 3

6:05 (F) 6:40 (F) 7:05 (F) 7:30 (F) 7:45 (F) 7:55 (A) 8:00 (F) 8:15 (F) 9:10 (A) 9:25 (F) 9:40 (F) 9:55 (A) 10:20 (F) 10:50 (F) 11:05 (F) 11:30 (A) 12:05 (F) 12:20 (A) 12:35 (A) 13:00 (F) 13:10 (F) 13:50 (A) 14:15 (A) 14:40 (F) 14:50 (L) 15:30 (F) 15:50 (F) 16:00 (F) 16:15 (F) 16:30 (F) 16:45 (F) 16:55 (F) 17:20 (F) 17:30 (F) 17:55 (F) 18:35 (F)

Łączna

Zagnańsk, Belno

6, 7

6:15 (F) 8:05 (F) 10:05 (F) 13:15 (F) 14:55 (F) 19:40 (F) 22:15 (F)

Łopuszno

Piekoszów

6, 7, 8, 9, 10

5:45 (A) 5:55 (A) 6:15 (F) 6:35 (A) 6:40 (F) 6:45 (F) 6:55 (A) 7:10 (L) 7:25 (F) 7:40 (A) 7:45 (A) 7:55 (A) 8:10 (A) 8:30 (A) 8:40 (A) 8:50 (F) 9:00 (A) 9:05 (LV) 9:20 (A) 9:30 (L) 9:40 (A) 9:50 (F) 10:00 (F) 10:15 (A) 10:30 (L) 10:40 (A) 10:50 (A) 11:05 (A) 11:25 (A) 11:40 (A) 12:05 (A) 12:15 (A) 12:30 (L) 12:45 (F) 12:55 (F) 13:00 (A) 13:05 (FV) 13:15 (A) 13:25 (A) 13:40 (F) 13:50 (L) 13:55 (A) 14:05 (L) 14:15 (A) 14:25 (F) 14:35 (L) 14:50 (F) 15:00 (F) 15:10 (A) 15:20 (A) 15:35 (FV) 15:40 (F) 15:50 (AP) 16:05 (L) 16:20 (L) 16:30 (F) 16:55 (F) 17:10 (F) 17:20 (A) 17:30 (A) 17:45 (F) 17:55 (L) 18:15 (F) 18:25 (LV) 18:30 (L) 18:50 (A) 19:15 (L) 19:45 (A) 20:45 (L) 21:40 (F)

Łopuszno

Piekoszów, Fanisławice

10

6:00 (A) 8:20 (L) 11:20 (F) 11:35 (67) 14:25 (L) 16:25 (FP) 18:10 (L) 20:00 (L)

Łopuszno

Gnieździska

10

7:05 (A) 11:25 (F) 13:25 (F) 15:20 (A) 17:10 (F)

Łopuszno

Strawczyn

6,7

7:15 (A) 15:20 (L) 17:10 (A) 18:30 (A)

Łosienek

Piekoszów, Łosień

8, 9

6:25 (A) 7:25 (7) 9:10 (A) 9:40 (A) 10:55 (A) 12:10 (A) 13:15 (D) 14:10 (A) 15:35 (F) 17:55 (F) 18:55 (F) 21:00 (F)

Łukowa

Wolica

3, 4, 5, 7

8:15 (F) 9:35 (F) 10:05 (F) 12:00 (F) 14:45 (F6) 16:30 (F) 16:45 (F) 17:20 (F) 18:05 (F6) 18:30 (F) 18:45 (F) 19:15 (D)

Łukowa

Chęciny, Wolica

3, 4, 5, 6, 7

6:10 (F) 7:00 (A) 7:35 (S) 7:45 (F) 7:45 (7) 8:45 (F) 9:20 (D) 9:50 (F) 10:05 (F) 10:25 (F) 10:40 (L) 11:00 (A) 11:30 (F) 12:00 (F) 12:10 (F) 12:25 (F) 12:45 (A) 13:15 (F) 13:55 (D) 14:10 (F) 14:30 (F) 14:45 (F) 15:30 (F) 15:50 (L) 16:15 (A) 16:30 (7) 17:05 (F) 17:35 (F) 18:05 (A) 19:30 (F) 20:10 (F)

Małogoszcz

Piekoszów

4, 5

6:30 (A) 9:00 (7) 9:40 (A) 12:50 (A) 14:40 (A) 16:30 (A) 18:45 (A) 19:10 (7)

Niwy

Borków, Daleszyce

11

10:35 (L) 11:25 (L) 15:00 (L) 19:10 (L)

Osiek

Suków, Raków, Połaniec

16

10:40 (L) 16:10 (L)

Ostrowiec Świętokrzyski

Górno, Bieliny, Nowa Słupia, Waśniów

1, 18

6:15 (A) 9:30 (F) 11:40 (A) 15:15 (F) 15:25 (A)

Ostrów

Chęciny

3, 5

8:55 (F) 11:20 (F) 13:10 (F) 16:02 (F)

Pińczów

Morawica

2, 3, 4

6:00 (F) 6:35 (F) 7:05 (F) 7:25 (L) 8:05 (F) 8:20 (F) 8:30 (CL) 9:30 (L) 10:00 (F) 10:50 (F) 11:15 (CL) 11:45 (F) 12:05 (F) 12:30 (L) 12:55 (F) 13:05 (L) 13:45 (F) 14:00 (F) 14:45 (F) 15:00 (F) 15:10 (CL) 15:40 (F) 15:50 (CL) 16:30 (CL) 16:45 (F) 17:10 (F) 17:50 (L) 19:15 (L) 20:15 (L)

Promnik

Piekoszów

10

7:35 (F) 10:25 (F) 11:35 (F) 12:05 (F) 12:40 (F) 13:10 (F) 13:50 (F) 14:30 (F) 15:00 (F) 15:45 (F) 16:00 (F) 17:00 (F) 17:30 (F)

Przyłogi

Ćmińsk, Mniów

6, 7

7:05 (A) 15:35 (A)

Psary Kąty

Masłów, Ameliówka, Bodzentyn

1, 18

7:30 (L) 9:05 (F) 12:30 (F) 17:00 (L)

Psary Podłazy

Masłów, Ameliówka, Ciekoty, Bodzentyn

16

6:45 (A) 8:15 (A) 11:15 (A) 12:00 (A) 14:00 (A) 16:20 (A) 17:50 (F)

Radom

Szydłowiec

17

12:30 (F6LP) 22:00 (F7LP)

Radoszyce

Mniów, Grzymałków

7

6:00 (F) 7:50 (A) 9:20 (A) 10:10 (D) 12:05 (A) 14:05 (D) 15:20 (AP) 16:15 (A) 18:45 (A)

Raków

Łagów, Szumsko

2

15:20 (F)

Raków

Daleszyce

11, 12

5:25 (L) 7:10 (L) 9:20 (L) 12:55 (L) 15:10 (L) 17:25 (L)

Rudki

Bieliny, Nowa Słupia

1

5:20 (N) 6:20 (A) 7:10 (F) 8:10 (N) 9:55 (F) 10:55 (L) 12:30 (F) 13:20 (F) 14:05 (L) 15:05 (F) 15:35 (F) 16:00 16:40 (F) 17:25 (F) 18:10 (F) 19:05 (N) 21:15 (F)

Samsonów

Kostomłoty, Tumlin

5, 6

6:25 (F) 8:05 (A) 10:15 (F) 11:55 (F) 13:45 (F) 16:10 (F)

Samsonów

Kajetanów, Gruszka

18

6:00 (F) 7:30 (F) 9:30 (F) 10:50 (F) 12:50 (F) 14:40 (F) 16:10 (F)

Sieradowice

Święta Katarzyna, Bodzentyn

1, 2

6:50 (F) 11:35 (F) 13:05 (L) 18:25 (F)

Siekierno

Święta Katarzyna, Bodzentyn

1

7:40 9:25 (F) 10:05 (L) 14:35 (L) 15:40 (L) 19:25 21:05 (L)

Sieraków

Brzechów, Daleszyce

1, 2, 4

6:45 (A) 7:50 (7) 8:40 (F) 9:50 (F) 11:00 (A) 12:05 (F) 13:20 (F) 14:20 (F) 14:55 (6) 15:35 (F) 16:00 (F) 17:00 (B) 19:15 (L)

Skorzeszyce

Niestachów

1, 2, 3

7:10 (F) 7:15 (6) 7:50 (FE) 9:05 (F) 9:30 (6) 10:20 (FE) 11:20 (A) 12:15 (FE) 13:10 (6) 13:15 (F) 14:25 (FE) 15:00 (6) 15:20 (F) 15:55 (FE) 17:20 (F) 18:20 (FE) 22:45 (F)

Skarżysko-Kamienna

Tumlin, Szałas

6, 7

6:40 (A) 7:45 (A) 8:10 (Lk) 9:30 (F) 10:25 (A) 11:30 (A) 11:50 (Lk) 12:00 (F) 13:25 (Ak) 14:45 (Lk) 15:05 (A) 15:40 (F) 16:55 (F) 18:50 (A)

Skarżysko-Kamienna

Kajetanów, Suchedniów

2, 3, 4, 17

6:10 (F) 6:50 (D) 6:55 (F) 7:20 (C) 7:30 (F) 8:05 (CDE67) 8:55 (F) 9:10 (D) 9:40 (F) 9:50 (F) 10:13 (1456) 10:25 (F) 10:30 (C) 10:40 (C) 11:05 (DE67) 11:45 (F) 12:10 (C) 12:20 (C) 12:40 (F) 13:00 (D) 13:10 (A) 13:20 (D) 13:45 (CD) 13:53 (14567) 14:35 (CDE67) 14:45 (F) 14:55 (F) 15:05 (F) 15:15 (C) 15:25 (C) 15:40 (C) 15:50 (D) 16:10 (F) 16:30 (CD) 17:05 (C) 17:20 (C) 17:35 (C) 17:45 (F) 18:30 (D) 18:45 (D) 19:18 (1236) 19:33 (457) 20:45 (D) 21:43 (4567) 22:50 (D)

Skąpe

Piekoszów, Strawczyn, Łopuszno

9

7:20 (F) 15:25 (A)

Starachowice

Święta Katarzyna, Bodzentyn

1

8:20 (A) 11:10 (A) 13:45 (A) 16:55 (D)

Starachowice

Suchedniów, Wąchock

1, 17, 18

6:30 (F) 7:40 (F) 8:20 (L) 10:30 (F) 11:35 (F) 12:25 (L) 13:00 (L) 14:00 (67) 14:30 (F) 15:25 (F) 15:55 (L) 16:50 (12346L) 17:55 (F) 18:55 (5L) 19:00 (L) 21:05 (7L)

Staszów

Pierzchnica, Chmielnik

16

6:55 (L) 9:50 (L) 13:55 (L)

Stąporków

Mniów

5, 6, 7

6:10 (F) 6:30 (AV) 6:50 (AV) 7:20 (L) 7:35 (LV) 7:55 (A) 8:15 (A) 8:30 (A) 9:30 (A) 9:40 (F) 9:55 (L) 10:05 (7) 10:25 (67V) 10:35 (A) 11:35 (A) 11:50 (A) 12:15 (7) 12:40 (A) 12:45 (7) 13:00 (A) 13:15 (7) 13:40 (A) 13:50 (7) 14:05 (A) 14:25 (A) 14:50 (7V) 15:10 (F) 15:25 (L) 15:45 (F) 15:50 (67) 16:35 (AV) 17:00 (L) 17:20 (A) 17:25 (7) 17:35 (B) 18:00 (L) 19:10 (A) 19:40 (A) 20:00 (7) 20:35 (F)

Stąporków

Tumlin, Szałas

6, 7

6:35 (6) 7:30 (Ak) 7:40 (A) 8:45 (L) 9:10 (Ak) 9:40 (L) 10:55 (L) 11:15 (Ak) 11:45 (7) 12:10 (Ak) 12:25 (A) 13:15 (7) 13:55 (L) 14:15 (F) 15:00 (L) 15:30 (Ak) 16:00 (L) 16:15 (F) 17:15 (L) 17:50 (Ak) 18:05 (A) 18:35 (Ak) 19:00 (L) 20:05 (A)

Strawczyn

Chełmce, Promnik

12, 13

6:00 (A) 6:25 (F) 6:45 (F) 7:00 (P) 7:20 (A) 7:45 (F6) 9:15 (F) 9:35 (6P) 10:05 (F) 10:45 (A) 11:15 (F) 11:50 (F) 12:10 (67) 12:50 (F) 13:00 (F) 13:20 (A) 13:35 (F) 14:10 (F) 14:20 (F) 14:35 (L) 14:50 (F) 15:10 (F) 15:35 (A) 16:10 (L) 16:20 (F) 16:30 (F) 16:50 (F) 17:45 (L) 18:20 (F) 18:40 (F) 19:10 (A) 20:15 (F) 21:00 (AP) 22:15 (F) 22:30 (F)

Suchedniów

Łączna

2, 3

8:05 (F) 9:20 (D) 12:15 (F) 14:40 (F) 16:45 (FP) 17:10 (D) 19:55 (F)

Trzemosna

Borków

10, 12

9:20 (F) 12:20 (F) 14:05 (F) 15:50 (F) 18:45 (F)

Tumlin Podgród

Kostomłoty

11

11:00 (F) 13:15 (F) 14:40 (F) 15:10 (F) 15:55 (F) 19:25 (F)

Uników

Stawiany

3

15:25 (F)

Włoszczowa

Łopuszno, Krasocin

11, 12

6:15 (F) 6:50 (F) 7:25 (L) 8:30 (F) 9:15 (F) 10:15 (F) 11:55 (L) 13:40 (F) 14:45 (F) 15:45 (F) 16:35 (L) 18:00 (F) 18:50 (F)

Wolica

Chęciny

4, 5

9:10 (F) 11:40 (F) 13:35 (F) 14:55 (F) 17:25 (F)

Wola Szczygiełkowa

Bodzentyn

16

7:45 (A) 10:30 (L) 12:20 (A) 13:30 (A) 14:45 (A) 15:10 (F) 17:35 (L) 19:10 (F) 22:40 (F)

Wzdół Rządowy

Górno, Święta Katarzyna, Bodzentyn

1, 3

5:10 (F) 6:00 (A) 12:40 (F) 15:20 (A) 16:05 (F) 18:05 (F)

Zachełmie

Kajetanów, Gruszka, Zagnańsk

12, 13

6:50 (A) 8:10 (A) 8:45 (F) 9:15 (A) 10:30 (A) 12:00 (A) 13:20 (A) 15:15 (A) 15:55 (F) 16:40 (A) 17:20 (F)

Zbrza

Morawica, Dębska Wola

3, 4, 9

5:50 (F) 7:15 (S) 8:15 (D) 9:50 (S) 11:15 (D) 13:05 (F) 15:05 (D) 15:55 (S) 16:40 (D) 18:30 (F)

Legenda:

A - Nie kursuje w niedziele i święta
B - Nie kursuje w soboty
C - Kursuje w soboty, niedziele i święta
D - Nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia, 1 stycznia, w Wielką Sobotę oraz I-szy i II-gi dzień Świąt Wielkanocnych
E - Nie kursuje w czasie letnich wakacji szkolnych
F - Kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
G - nie kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych.
L - Nie kursuje 25 oraz 26 grudnia, 1 stycznia, w I-szy i II-gi dzień Świąt Wielkanocnych
L7 - Kursuje w niedziele oprócz Niedzieli Wielkanocnej
N - Nie kursuje 25 grudnia i I-szy dzień Świąt Wielkanocnych
P - Kurs pospieszny
S - Kursuje w dni nauki szkolnej
U - Nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i w I-szy dzień Świąt Wielkanocnych
V - Kurs przyspieszony
g - nie kursuje w Wigilię
k - nie kursuje 1,3 maja oraz 11 listopada
z - nie kursuje w Boże Narodzenie
1 - Kursuje w poniedziałki
2 - Kursuje we wtorki
3 - Kursuje w środy
4 - Kursuje w czwartki
5 - Kursuje w piątki
6 - Kursuje w soboty
7 - Kursuje w niedziele